Про нас

Про нас

центр відпочинку та розваг
6,5 га прибережної паркової території
2 тис і більше ми можемо прийняти гостей
1 000 і більш проведених заходів
40+ номерів Lux-класу
 
Історія нашого комплексу
Історія нашого комплексу

Bartolomeo Best River Resort названий на честь знаменитого португальського мореплавця, Бартоломеу Діаша, який відкрив мис Доброї Надії в 1487 році. Багато об'єктів тут, пов'язані з епохою великих географічних відкриттів, з експедицією Бартоломеу Діаша і його команди, з історією відкриття Мису Доброї Надії, з Південною Африкою.

Особливістю Bartolomeo є об'єднання парку, музею етнографії та повноцінного курорту в центрі Дніпра.

Кожного гостя зустрічають кам'яні хранителі. В їх руках символи двох стихій: води і вогню. Кам'яна арка входу, немов портал, переносить гостя з гучною і курній міської суєти в світ екзотики, пригод і нових відчуттів.

На території представлені екзотичні пам'ятники історії африканських племен, які відображають культуру стародавньої Африки, культур майя, ацтеків, а також понад 100 статуй. Кожна з них має своє значення, сенс і силу. Деякі є копіями давньо-африканських оригіналів, все інше - плід творчості наших скульпторів.

Найголовніший пам'ятник - це Бартоломеу Діаш..
Легенда

Серпневого ранку 1487 флотилія Бартоломеу Діаша на чолі з флагманським кораблем «San Gabriel» вирушила з Лісабона на схід, в пошуках морського шляху до Індії. Довгі місяці мореплавці йшли уздовж африканського узбережжя, долаючи бурі і шторми. Ураганними вітрами кораблі були понесені в океан, і морякам довелося подолати багато миль, перш, ніж на обрії з'явилася невідома досі частина африканського узбережжя. До великої радості мореплавців каравели, нарешті, підійшли до знаменної рубежу, де у частині материка зустрічаються два великих океану.

Відкрита південна частина Африки в пам'ять про перенесені страждання команди була названа Бартоломеу Діаш мисом Бур. Однак, король Жуан II перейменував його на мис Доброї Надії в ознаменування того, що його виявлення стало прологом відкриття довгоочікуваного морського шляху.

Bartolomeo Resort Hotel
Bartolomeo Resort Hotel

Ресторанний комплекс - це копія корабля «San Gabriel», який знайшов свій останній притулок на піщаному пляжі і скелях. Хол ресторанного комплексу - це скелястий грот, який прикрашають акваріуми з тропічними рибами і барельєфи в стилі індіанських племен, а його стеля - це днище корабля.

- це розкішні дерев'яні бунгало в парковому масиві. 79 номерів готові прийняти 200 гостей.

Камінь Сонця - один з найстаріших пам'яток ацтекської культури, що датується приблизно 1479 роком. Він має 3,60 м в діаметрі і 1,22 м в товщину і важить 24 тонни. На диску в короткій символічній формі представлена ​​ацтекська космологія.

Архітектурною перлиною Bartolomeo є ресторанний комплекс.

Ми відтворили корабель мореплавця і його команди, наповнили життям та історією кожен куточок. В акваріумі копія древнього календаря ацтеків або, як його називають, Камінь Сонця.

В акваріумі копія древнього календаря ацтеків або, як його називають, Камінь Сонця.
0800 30 40 70
Передзвоніть мені