• НАЙЯСКРАВІШІ ПОДІЇ ДНІПРА
  НАЙЯСКРАВІШІ ПОДІЇ ДНІПРА
  Learn more
 • Розкішні дерев'яні бунгало у парковому масиві
  Розкішні дерев'яні бунгало у парковому масиві
  Learn more
 • ВАШ ОСОБИСТИЙ КУРОРТ ЦІЛИЙ РІК!
  ВАШ ОСОБИСТИЙ КУРОРТ ЦІЛИЙ РІК!
  Learn more
Poster
Bright events
Upcoming events and promotions from Bartolomeo
See all events
Our complex
Entertainment center
for the whole family
A multifunctional theme center for recreation and entertainment
6,5 га прибережної паркової території
2 тис і більше ми можемо прийняти гостей
1 000 і більш проведених заходів
40+ номерів Lux-класу
 

Бартоломео

Кожного гостя зустрічають кам'яні хранителі. В їх руках символи двох стихій: води та вогню. Кам'яна арка входу, немов портал, переносить гостя з гучною і курній міської суєти у світ екзотики, пригод і нових відчуттів.

На території представлені екзотичні пам'ятники історії африканських племен, які відображають культуру стародавньої Африки, культур майя, ацтеків, а також понад 100 статуй. Кожна з них має своє значення, сенс і силу. Деякі є копіями давньоафриканських оригіналів, все інше - плід творчості наших скульпторів.

Найголовніший пам'ятник — це Бартоломеу Діаш.

Легенда свідчить, що:

Серпневого ранку 1487 флотилія Бартоломеу Діаша на чолі з флагманським кораблем «San Gabriel» вирушила з Лісабона на схід, в пошуках морського шляху до Індії. Довгі місяці мореплавці йшли уздовж африканського узбережжя, долаючи бурі та шторми. Ураганними вітрами кораблі були понесені в океан, і морякам довелося подолати багато миль, перш, ніж на обрії з'явилася невідома досі частина африканського узбережжя. До великої радості мореплавців каравели, нарешті, підійшли до знаменного рубежу, де у частині материка зустрічаються два великих океанів.

Відкрита південна частина Африки в пам'ять про перенесені страждання команди була названа Бартоломеу Діаш мисом Бур. Однак, король Жуан II перейменував його на мис Доброї Надії в ознаменування того, що його виявлення стало прологом відкриття довгоочікуваного морського шляху.

Легенди про подорожі мореплавця відбилися в архітектурному стилі комплексу. Паркова територія наповнена елементами африканського стилю і духом пригод. На широких газонах і серед розлогих дерев розташувалися затишні бунгало.

Bartolomeo Resort Hotel - це розкішні дерев'яні бунгало в парковому масиві. 79 номерів готові прийняти 200 гостей.

0800 30 40 70
Call me back.