Ресторан Bartofish

Ресторан Bartofish

найкращий ресторан морепродуктів у Дніпрі
Працюємо: ПН-НД 00-24
Ресторан в Bartolomeo Best River Resort, який ламає стереотипи та виводить споживання екзотичної риби та морепродуктів на новий рівень.

BARTOFISH - атмосфера морської подорожі першим класом.

У затишному залі, побудованому в корабельному стилі можна покуштувати страви авторської кухні, а також замовити рибу з усіх океанів світу. До послуг гостей велика крижана вітрина з асортиментом морепродуктів, акваріум з лобстерами і устрицями. Шеф-кухар із задоволенням порекомендує спосіб приготування, допоможе визначитися з вибором страв.

Особливістю інтер'єру BARTOFISH є експозиція реліктів мореплавання. Старовинні моделі каравел, морських вузлів, глобусів, стародавніх карт, навігаційних приладів, атрибутика мореплавців і мандрівників. Кожен предмет колекції справжній і має свою історію, багато хто з цих речей подаровані гостями нашого курорту. Одна зі стін ресторану оформлена у вигляді галереї на кормі корабля, яка створює відчуття, що Ви перебуваєте в цьому плаванні. На стіні ресторану копія давньої карти, яка показує шлях експедиції Бартоломео Діаша, мета якої було відкриття морського шляху до казкової і багатій країні Індії.

Замовити стіл в рибному ресторані BARTOFISH можна через online-бронювання або за тел.: 0 (800) 30 40 70, (067) 00 98 818

 

0800 30 40 70
Передзвоніть мені